آراد برندینگ
خانه / لیمو عمانی / آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار سال ۹۹ نسبت به محصولات مشابه خارجی دارای ارزش بالاتر و مشتری بیشتر نیز می باشد . در بازار داخلی ایران و بویژه بازار تهران در بین خشکبار های موجود لیمو عمانی بخاطر حسن شهرت و مزایای درمانی و طعم و مزه اش از استقبال خوبی برخوردار است.

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار

چرا نام لیمو عمانی ؟

لیمو عمانی همان لیمو ترش معمولی خشک شده است. اما شهرت آن به اسم لیمو ” عمانی ” به دلیل این است که شهر عمان پایتخت کشور اردن معروف‌ترین نوع لیمو را دارد. کشور‌هایی همچون اردن، لبنان و فلسطین بین سایر کشور‌ها از نظر محصولات مرکباتی، بسیار به نام هستند.

آنچه که باید درباره لیمو عمانی بدانید :

فصل برداشت لیمو ترش بصورت عمده در شهرهای تولید کننده در استان فارس بویژه شیراز و جهرم و شهرهای دیگر همچون هرمزگان ، میناب و بندر عباس  از اواسط خردادماه و ابتدای تیرماه شروع شده و حدود دو تاسه ماه ( یعنی آبانماه ) بطول می انجامد.

لیمو عمانی خشک شده میوه لیمو ترش است که سرشار از ویتامین C است و برای درمان بسیاری از عفونت‌های خونی موثر و بعنوان داروی معجزه گر شناخته شده است. این خاصیت لیمو عمانی از آن بعنوان یک میوه و محصول با ارزش ساخته است .

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار

در کشور ما ایران میزان تولید و عرضه این محصول علاوه بر میزان بارندگی در فصل بارش به مدیریت بهینه، تغذیه مناسب و سمپاشی به موقع باغداران نیز وابسته می باشد. نهایتا می توان گفت که آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار سال ۹۹ نیز به علل فوق ارتباط مستقیمی دارد . و هر چقدر میزان تولید در فصل برداشت بیشتر باشد آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار سال ۹۹ نیز مناسب تر و ارزان بدست مشتری خواهد رسید .

آخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار سال ۹۹

در بازرگانی سان رایز نیز علاوه بر میزان تقاضا در بازار موثر از فاکتورهای فوق الاشاره می باشد . که  خوشبختانه بدلیل ارتباط پایدار و مستمر کارشناسان این مجموعه با باغداران و تامین کنندگان لیمو عمانی توانسته ایم قیمت های بهتر و ارزانتری در مقایسه با همکاران و رقیبان خود در بازار اعلام کنیم .

دیگر خواص اعجاب انگیز لیمو عمانی را بشناسیم :

میزان اسید بالا و وجود ویتامین C در لیمو ترش از آن بعنوان یک ضد عفونی کننده فوق العاده خلق کند . لیمو در درمان بیماریهای عفونی و سرماخوردگی ها نقش بسیار مثبتی را ارائه کرده است  و بعنوان یک آنتی بیوتیک خوب عمل می کند.

مرکبات  با کیفیت و میوه های گرمسیری اغلب در شهرستان هایی که در جنوب کشور قرار دارند، بعمل آورده می شوند. لیمو از میوه ها و مرکبات مناطق گرمسیر است که در فصل تابستان و پاییز در استان فارس و استان هرمزگان برداشت می شود. و بعد از برداشت طی فرآیندی خشک شده و تبدیل به لیمو عمانی می گردد.

مطمئنا فروش لیمو عمانی جهرم می تواند در توسعه اقتصادی شهرستانهای تولید کننده و رشد اقتصادی کشاورزان ، باغداران و و همه مشاغل درگیر نقش مفیدی داشته باشد پیشنهاد می کنیم که بازرگانان و تاجران فعال در حوزه خشکبار و مرکبات و سایر فعالان اقتصادی که قصد خرید محصولات لیمو عمانی بدون واسطه را دارند و یا قصد اطلاع ازآخرین قیمت هرکیلو لیمو عمانی جهرم در بازار را در سال ۹۹ دارند با مشاورین فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین و فروش محصولات خشکباری ، فروش گیاهان داروئی در خدمت شماست .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ