آراد برندینگ
خانه / کتیرا / تجارت انواع کتیرا در تهران

تجارت انواع کتیرا در تهران

تجارت انواع کتیرا در تهران

این روزها تجارت گیاهان داروئی در انواع و اقسام آن بویژه تجارت انواع کتیرا در تهران رایج شده است و فروش این قسم از محصولات از بازار پر رونقی برخوردار است . خوشبختانه این کسب و کار توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را تصاحب کند و ماحصل رونق این کسب و کار ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

یکی از کسب و کارهای پر رونق و دارای اقتصاد خوب در سالهای گذشته تجارت انواع کتیرا در تهران و بازارهای مشابه بوده است هرچند که بازارهای تهران در سالهای اخیر این رونق را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این صنعت و حوزه بیشترین بهره را برد .

بازرگانی سان رایز تلاش دارد با معرفی وایجاد بازار خرید و فروش و تجارت انواع کتیرا در تهران سهم کوچکی در رونق اقتصادی و رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان داشته باشد .

برای اطلاع از قیمت تجاری کتیرا در بازار می توانید با مدیر فروش مجموعه ما در تماس باشید.

هر چند ایجاد بازار یک محصول در بازارهای داخلی از جمله بازار تهران که دارای رقیب های خارجی متعددی می باشد کار ساده و سهلی نیست اما به جریان انداختن فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی و تجارت تولیدات داخلی بویژه گیاهان داروئی از جمله تجارت کتیرا می توان ظرفیتهای تولید داخل را تقویت نمود .

بهتر آن است برای ایجاد بازار یک محصول از معرفی مزایا و کاربردهای آن و خواص آن محصول بیشتر بگوئیم بویژه اگر که محصول از خانواده گیاهان دارویی باشد . بد نیست اندکی در این مقاله با خواص کتیرا آشنا شوید .

خواص کتیرا:

به غیر از مزایای کتیرا، باید از علائم سلامتی که به دلیل استفاده بیش از حد آن ممکن است پدید آید، هم با خبر شوید.

نیاز است مصرف آب کافی برای جلوگیری از انقباض یا انسداد در دستگاه گوارش را در رژیم غذایی خود قرار دهید، همچنین بدانید که استفاده بیش از حد از کتیرا ممکن است در تنفس مشکل ایجاد کند.

افرادی که به شیره و صمغ‌ های طبیعی حساسیت دارند، از مصرف آن اجتناب کنند. در زنان باردار و شیرده حتماً در صورت تجویز پزشک مصرف شود.

یکی از مهم‌ترین خواص کتیرا استفاده از آن به عنوان یک شوینده طبیعی و گیاهی برای موهاست.

کتیرا به حالت دادن و نرم کردن موی سر و درمان شوره کمک می‌کند.توجه داشته باشید، ژل تهیه شده از کتیرا و آب ممکن است پس از مدتی خراب شود، بنابراین بهتر است آن را دور از گرما نگهداری کرده و همواره در زمان مصرف به صورت تازه تهیه کنید.

مجموعه سان رایز در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر تجارت گیاهان داروئی را برای تولیدکنندگان ، بازرگانان ، کسبه و کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد . در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار تجارت انواع کتیرا در تهران تاثیرگذار باشد .

جهت اطلاع از قیمت تجاری انواع کتیرا در تهران و سایر بازاهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

کتیرا و انواع در بازار ایران

کتیرا و انواع در بازار ایران کتیرا به عنوان ، یکی از نام آشنا ترین …

آراد برندینگ