آراد برندینگ
خانه / سماق / خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

سماق درختچه‌ایست کوهستانی که میوه‌های خوشه‌ای دارد و میوه ی  آن پس از کوبیده شدن به عنوان چاشنی، همراه با غذاهایی همچون کباب استفاده می‌شود. طعم آن گرایش به ترشی دارد.

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی
خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

.سماق را می توان یکی از چاشنی های سفره های ایرانی دانست و یکی از اجزاء اصلی سفره هفت سین است . بومی ایران است و ارتفاع درختچه ۵/۱ متر ، برگ‌های مرکب دارای ۱۵-۹ برگچه، پوشیده از کرک  و دانه ها در پاییز به رنگ سبز مایل به قهوه‌ای  است .. با رسیده شدن دانه‌ها در اواخر پاییز از شاخه جدا می‌نمایند . .

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی
خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

سماق طبیعت سرد و خشک دارد .درختچه سماق در  تفرش، خراسان، قم، محلات، شیراز، رودبار، ، تبریز، سردشت(مرغوب ترین نوع آن در سردشت برداشت میشود ) و بعضی از کشورهای خاورمیانه می‌روید ..

.

نام دیگر سماق، سماک است.

خواص و کاربرد :

به دلیل داشتن تانن فراوان قابض و پاک‌کننده معده می‌باشد. همچنین سماق برای بیماران دیابتی بسیار مفید است .

از عمده خواص مهم دیگر سماق میتوان به رفع خونریزی، ضد باکتری و قارچ، ضد سرطان و تومور ، ضد عفونی کننده، رفع دندان درد ، درمان اختلالات روده، جلوگیری از بروز سکته و بیماری های قلبی، کاهش قند خون ، درمان بواسیر، درمان نقرس، درمان اگزما، بهبود آفت دهان و کاهش کلسترول بد خون اشاره کرد …

انواع سماق:

در ایران سماق مشهور، تبریز- شکی و خراسانی به رنگ قرمز و سماق شامی به رنگ قهوه‌ای می‌باشد .

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

خرید و فروش عمده سماق قهوه ای :

این روزها  خرید و فروش سماق قهوه ای در بازار شهرهای تولید کننده آن حسابی گرم شده است . هرچند که سماق قهوه ای با توجه به شهر و منطقه تولید از کیفیت های متفاوتی برخوردار است اما آنچه که تا کنون به اثبات رسیده است این موضوع است که سماق قهوه ای شهر سردشت، شهری کوچک از توابع استان آذربایجان غربی دارای  شهرت خوبی است .

فروشندگان عمده سماق قهوه ای ایرانی :

تاجران خشکباری با خرید و فروش عمده سماق قهوه ای به نوبه خود در اقتصاد کشور تاثیرگذار بوده و از طریق  فروش کلی سماق قهوه ای توانسته اند رونق خاصی به تولید این محصول بدهند.

قیمت فروش سماق قهوه ای :

این محصول همچون سایر محصولات کشاورزی در فصول مختلف سال تابع عواملی همچون فراوانی ، زمان تولید ، میزان تولید و کیفیت آن می باشد .

قیمت فروش سماق قهوه ای کلی به نسبت خرید جزئی آن مسلما ارزانتر می باشد اما آنچه که در تعیین قیمت عمده فروش سماق قهوه ای دخالت مستقیمی دارد نسبت عرضه به تقاضا در بازار داخلی و بازار خارجی می باشد.

قیمت کلی خرید سماق قهوه ای را می توانید از طریق تماس با اطلاعات تماس مندرج در پایان همین متن بدست آورید هر چند که این روزها بازرگانان و تاجرانی که در حوزه خشکبار فعالیت پر رنگی دارند در تعیین قیمت عمده خرید و فروش سماق قهوه ای تاثیر مستقیم ی دارند .

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

قیمت سماق قهوه ای در بازار ایران :

بغیر از کیفیت که در قیمت گذاری هر محصولی فاکتور اصلی بحساب می آید میزان سماق قهوه ای  و فراوانی آن در قیمت گذاری آن در هر شهر و استانی تاثیرگذار است .

قیمت سماق قهوه ای در بازار تهران :

قیمت سماق قهوه ای  تولید شده در تهران  تابع قیمت سایرشهرستانهای تولید کننده عمده سماق در ایران می باشد .

قیمت عمده سماق قهوه ای در بازار صادرات :

با توجه به هزینه های صادرات یک محصول از جمله بسته بندی و در رابطه با سماق قهوه ای رعایت نکات بهداشتی با دقت بیشتر و اینکه سماق صادراتی از درجه کیفی بالایی برخوردار است یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت این نوع سماق کیفیت بالای آن می باشد . و بالطبع قیمت سماق صادراتی نسبت به قیمت فروش آن در بازار داخلی بالاتر و گرانتر می باشد .

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایرانی

جهت آگاهی از قیمت سماق قهوه ای صادراتی می توانید با مدیر فروش مجموعه تجاری ما در تماس بوده و قیمت روز سماق قهوه ای را از ما بپرسید .

قیمت کلی سماق قهوه ای صادراتی با قیمت جزئی مسلما متفاوت است و برای خرید مطمئن و با قیمت قابل رقابت نسبت به سایربازارهای فعال در حوزه خرید و فروش سماق قهوه ای همینک از طریق اطلاعات تماس با مدیر فروش سایت تماس حاصل نمائید..

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ