آراد برندینگ
خانه / انجیر خشک / قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹

دسته بندی انواع مختلف انجیر خشک استهبان در حوزه خرید و فروش خشکبار و صادرات انجیر  نسبتا تخصصی و حرفه ای است . در این بین سورت و درجه بندی انجیر به لحاظ بازار هدف و تشخیص محصول مورد نظر آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال 99

انواع انجیر خشک در بازارهای داخلی و خارجی

با توجه به دسته بندی های موجود انجیر خشک قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹  و در بازارهای بین المللی متفاوت و دارای نوسان بالا می باشد ، این قیمتها بر اساس دو دسته بندی کلی صورت می پذیرد.

بطور کل دسته بندی انجیر جهت مصرف داخلی و مصرف خارجی صورت می گیرد هرچند که دسته بندی و سورت انجیر برای مصرف در بازار صادرات دارای طیف های مختلفی بر اساس نوع تقاضای بازار  صادرات انجیر می باشد، اما در نگاه کلی دسته بندی ها زیر میتواند معرف یک استاندارد برای تعیین و تشخیص بازار هدف باشد .

انجیر صادراتی در انواع زیر دسته بندی می شود:

انجیر خشک نوع ۱۰۰- ۱  ( size AAA )

این نوع از انجیرگرانقیمت ترین نوع انجیر خشک در بازار داخلی و صادرات می باشد و بنا بر تجارب معاملات قیمت خرید عمده این نوع انجیراستهبان در بازار سال ۹۹ از دیگر انجیرها بالاتر می باشد، این انجیر دارای ظاهری با دانه هایی به رنگ روشن (سفید و زرد) و سایز نسبتا درشت (بزرگتر از ۲۴ میلیمتر) می باشد و دانه های انجیر خشک در این نوع تماما باز و بدون دانه های ریز و تیره رنگ است.

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال 99

خرید- فروش – عمده – انواع انجیر – خشک – استهبان

انجیر خشک نوع ۱۰۰ – ۱  ( Size AA )  

قیمت خرید عمده انجیراستهبان نوع ۱۰۰ – ۱  ( Size AA )   در بازار سال ۹۹ بعد از نوع ۳A  صدیک از بالاترین قیمت برخوردار است .

انجیر خشک نوع ۱۰۰- ۱   ( Size AA ) شامل دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز درشت میانگین ۲۲ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداکثر ۹۰% دهن باز و دارای حداکثر ۴% دانه های تیره رنگ می باشد.

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹ از نوع  ۱۰۰ – ۱ ( Size AA ) نسبت به سایز های دیگر از قیمت مطلوبتری برخوردار است چرا که هم از خواص و هم ظاهر مناسبی برخوردار است و در صدر تقاضای خریداران داخلی و خارجی قرار دارد.

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال 99

قیمت-خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان

انجیر خشک نوع۱۰۰- ۱  ( A )

قیمت خرید عمده انجیراستهبان  نوع ۱۰۱  ( A ) در بازار سال ۹۹ دارای قیمت مناسب تری نسبت به قیمت دو نوع انجیر اشاره شده در بالا می باشد .

انجیر خشک نوع ۱۰۱  ( A ) دارای دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز بین ۱۴ تا ۲۲ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل ۲۵% دهن باز و دارای حداکثر ۱۵% دانه های تیره رنگ می باشد.

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال 99

قیمت-خرید–عمده– انواع انجیر-خشک-استهبان

انجیر خشک نوع (AA)

انجیر خشک نوع (AA) که دارای دانه هایی به رنگ روشن(سفید و زرد) و سایز  میانگین ۲۰ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک حداقل ۴۵% دهن باز و دارای حداکثر ۴% دانه های تیره رنگ می باشد. قیمت عمده انجیر خشک نوع ۲A در بازار داخل و بازار صادرات انجیر از قیمت نسبتا ارزانتری برخوردار می باشد.

خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان

انجیر خشک نوع (A)

یکی از انجیرهای ارزان بازار نوع A   می باشد و انجیر خشک نوع (A) دارای دانه هایی به رنگ زرد و قهوه ای و سایز  میانگین ۲۰ میلیمتر می باشد. در این نوع، دانه های انجیر خشک بیشتر دانه ها با دهان بسته و حداقل ۲۵% دهن باز می باشد.

قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال 99

خرید-عمده-انجیر-خشک-استهبان


مطالب مرتبط:

صادرات انجیر به چین

صادرات انواع محصولات خشکباری به چین

صادرات به قطر

صادرات پسته ایران

 صادرات انواع خشکبار به اروپا

صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

قیمت انجیر خشک صادراتی

عمده انجیر خشک تولیدی در ایران مربوط به استان فارس و شهرستان های استهبان، نی ریز و جهرم می باشد که قیمت انجیر خشک صادراتی ایران بر اساس تولید و عرضه و تقاضا در این مناطق تعیین می گردد. بیشتر تولیدات این مناطق به خارج از کشور صادر می شود که از جمله مقاصد اصلی آن کشورهای آسیای شرقی می باشد.

جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده انواع انجیراستهبان می توانید با مشاورین فروش ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید.

قیمت عمده انجیر خشک استهبان

انجیر خشک از مهم ترین تولیدات کشاورزی شهرستان استهبان استان فارس می باشد که سابقه طولانی و بازار پسندی بسیار زیادی دارد. استهبان به عنوان بزرگ ترین انجیرستان دیم در جهان محسوب می شود که سالانه تولید زیادی در این زمینه دارد.

انجیر خشک استهبان آوازه ای جهانی دارد و قیمت عمده انجیر خشک استهبان بر اساس عرضه و تقاضای خارجی تعیین می شود. البته عواملی همچون تولید سالانه و کمبود محصول نیز بر قیمت عمده انجیر خشک استهبان تاثیرگذار است.

انجیر صادراتی

بیشترین میزان انجیر صادراتی ایران در غالب کیفیت A و AA به دیگر کشورها صادر می شود.

درباره ارزش غذایی انجیر خشک و تازه بیشتر بدانیم :

انجیر خشک به دلیل خواص بی شماری که دارد مورد توجه بسیاری از تهیه کنندگان در صنایع غذایی قرار گرفته است. بهره مندی از انجیر خشک در تهیه بهترین کیک ها و شیرینی ها یکی از مهم ترین کاربرد های آن می باشد. دلیل محبوبیت و جایگاه ویژه این نوع مواد غذایی را می توان به علت قند طبیعی موجود در انجیر دانست که سلامتی بدن را به خطر نمی اندازد.

انجیر معمولی از درخت فیکوس (Ficus Carica)، می روید. در حال حاضر انجیر در غرب آسیا و خاورمیانه و در مناطق معتدل دنیا رشد می کنند. انجیر در دو دسته خشک و تازه مورد استفاده قرار می گیرد و از لحاظ ارزش غذایی انجیر خشک غنی تر است. بنابراین، ۱۰۰ گرم انجیر تازه حاوی:

  • ۷۴ کالری
  • ۱۹ گرم کربوهیدرات
  • ۷ گرم پروتئین
  • ۳ گرم چربی
  • ۳ گرم فیبر

همچنین ۱۰۰ گرم انجیر خشک حاوی:

  • ۲۴۹ کالری
  • ۹ گرم کربوهیدرات
  • ۳ گرم پروتئین
  • ۹ گرم چربی
  • ۸ گرم فیبر


خرید عمده انجیر خشک

خرید و فروش عمده انجیر استهبان

انجیر خشک قیمت

انجیر خشک استهبان

خرید انجیر خشک عمده

خرید انجیر خشک

جهت دریافت قیمت خرید عمده انجیراستهبان در بازار سال ۹۹ می توانید با مشاورین مجموعه بازرگانی سان رایز تماس حاصل نمائید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ