آراد برندینگ
خانه / انزروت / قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹

قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹

قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹

تعیین و اعلام قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹ از طریق فروشگاهها و فعالین گیاهان داروئی در اینترنت بویژه در روزها و ماههای برداشت این محصول که از رونق خاصی برخوردار است می تواند نسبت به سایر فصول دیگر سال آسان و راحت باشد. تعیین قیمت انزروت و معرفی سایر گیاهان داروئی در اینترنت و از طریق شرکتهای عامل و فعال در تجارت گیاهان داروئی امروزه رایج شده است .

از این رو ما در بازرگانی سان رایز می توانیم با در دست داشتن ارتباطات وسیع با تولید کنندگان و تاجران می توانیم قیمت های مطمئن تری را به شما ارائه نمائیم.

قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال 99

بازرگانی سان رایز با ارائه قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹ بصورت عمده و اطلاعات جامع درباره محصولات گیاهان داروئی توانسته است که مرکزی مطمئن و در دسترس برای کسب درآمد برای تجار و سایر بازرگانان داخلی و خارجی باشد و همچنین در ایجاد اشتغال از محل گیاهان داروئی که هدیه خدادادی و موهبت طبیعی است نقش خوبی ایفا کند.

درباره انزروت چه می دانیم ؟

این درختچه از تیره ی پروانه واران به ارتفاع حدودا ۲ متر و خاردار است. این گیاه برای حفاظت خود در مقابل چرندگان خارهای فراوانی دارد. انزروت در فصل تابستان که معمولا بارندگی کم است به استراحت می پردازد و معمولا برگ‌های آن می ریزد و در فصل پاییز با سرد شدن هوا و بارندگی کم کم برگ‌های گیاه سبز می شود و گیاه فعالیت خود را آغاز می کند.

برگ‌های انزروت باریک و کوچک هستند و بیشتر شبیه به برگ مورد یا برگ درخت كندر است.

خواص درمانی انزروت چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

برخی ویژگیها و خواص انزروت را می توان به شرح زیر عنوان کرد

  • طبیعت گیاه انزروت گرم و خشک دارد.
  • برای درمان بلغم انزروت را با هلیله سیاه و سکنجبین میل کنید.
  • برای برطرف شدن درد مفاصل، سیاتیک،لگن خاصره، خروج کرم معده و روده و سقط جنین ۰/۵ گرم از آن میل شود. برای انزال زودرس با کندر میل شود.
  • برای رفع لکه های پوست انزروت ۴۰ گرم و ۲۰ گرم کتیرا را ساییده در یک استکان شیر بز حل کرده و روزی ۳ مرتبه به صورت بمالید. برای درمان دردهای گوش انزروت را با پیه بز خمیر و پارچه ای را به آن آغشته کنید، داخل گوش قرار دهید، در صورت نبودن پیه بز با عسل می توان مخلوط کرد.
  • پنبه آغشته به روغن بادام تلخ را با مقدار کمی از پودر انزروت مخلوط کرده و آن را شب، وقت خواب داخل هر گوشی که مشکل دارد می گذاریم و صبح آن را بیرون می کشیم؛ این کار را باید ۳ شب ادامه بدهیم تا تمام چرک و آب داخل گوش جذب پنبه ی آغشته شده شود وکاملا درد گوش ساکت شود.
  • برای چاق شدن  ۰/۵ گرم انزروت را در یک لیوان آب هندوانه مخلوط کرده چند ساعت بماند سپس بنوشید و آن را به مدت ۱۰ روز ادامه دهید. برای درمان زگیل انزروت را در کمی سرکه دم کنید و به زگیل بمالید.
  • برای درمان نازایی که به خاطر زیادی رطوبت و ترشح بیش از حد رحم باشد از این فرمول می توان استفاده کرد. انزروت ۱۰ گرم، تخم شوید ۱۰ گرم، زعفران ۱۰ گرم، مرمکی ۱۰ گرم و سماق ۱۰ گرم. همه را آسیاب و با کمی عسل مخلوط کنید. واژن را با کمی روغن زیتون چرب و سپس پارچه تمیزی را به مخلوط فوق آغشته کنید و داخل واژن قرار دهید.
  • برای درمان لاغری انزروت ۱۰ گرم، کندر ۱۰ گرم، فلفل سیاه ۱۰ گرم و نمک ۱۰ گرم. همه را با هم مخلوط و آسیاب کنید. آن گاه آن را به ۲۰ قسمت تقسیم کنید، هر روز یک قسمت از آن را با تخم مرغ نیم بند میل کنید.
قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال 99

صمغ انزروت بیشتر در نواحی گرم کشور بعمل می آید از این رو خرید و فروش انزروت در شهرهای جنوبی کشور دارای جایگاه ویژه اقتصادی می باشد، در نتیجه قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت نیز در این شهرها  مناطق می تواند از ثبات و صرفه بهتری برخوردار باشد

جهت اطلاع از قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت در سال ۹۹ می توانید با کارشناسان ما در بازرگانی سان رایز بویژه آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید . 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ