آراد برندینگ
خانه / مویز بدون هسته / قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار

قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار

قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار

بازرگانی سان رایز مجموعه فعال در حوزه تامین ، فروش و تعیین قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار به قیمت روز و سایر اقلام گیاهان داروئی و خشکباری می باشد و در عرصه توزیع و پخش اقلام نامبرده دارای تجربه های ارزنده ای می باشد.

قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار

از جمله اقلام خشکباری که در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به لحاظ اقتصادی دارای رونق خاصی می باشد کشمش مویز می باشد اما با توجه به اینکه این محصول بخصوص از نوع بی هسته آن  وارداتی است و تولید داخل نمی باشد فراهم ساختن یک بازار با ثبات در شرایط  کنونی کار بسیار دشواری است .

 اکنون ما در بازرگانی سان رایز با توجه به رصد نیاز بازار و برآورد نیاز مشتریان به این محصولو اعلام قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار به قیمت روز اهتمام  می ورزیم و هدف نهایی ارائه محصول مویز با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .

خاصیتهای اعجاب انگیز کشمش مویز :

  1. ترکیبات موجود در مویز می‌تواند از تصلب شرایین (سفت و سخت شدن رگ‌ها) و چسبندگی پلاکت های خون پیشگیری کند. با خوردن مویز، غلظت خون کاهش می یابد، رگ‌های خونی منبسط می‌شوند و خون می‌تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت‌های خون روی هم می‌شود و از لخته شدن خون در رگ‌ها جلوگیری می‌کند.
  2. به طورکلی مویز درمان کننده بیماری‌های قلبی و پایین آورنده فشار خون است و برای بیماران دیابتی بسیار مفید می‌باشد.
  3. مویز می‌تواند به تقویت معده کمک کند و برای افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند مفید است از دیگر خواص مهم مویز می‌توان به اثرات ضد درد ضد باکتری و اثرات محافظت کنندگی از کبد قلب و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.
قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار
  • مصرف مویز همچنین از میگرن پیشگیری می‌کند و موجب کاهش شدت درد آن می‌شود.
  • ترکیبات سیاه یا قرمز رنگ موجود در مویز از نوع آنتوسیانین و پلی‌فنولیک است که دارای خواص ضدسرطان و ضدآلزایمر هستند. مقدار زیاد آنتوسیانین موجب شده که ارزش مویز در مقایسه با انگور سبز و کشمش به مراتب بیشتر و کامل‌تر باشد.
  • ترکیبات مویز اثر بسیار قوی در جلوگیری از بروز اختلالات بیماری آلزایمر دارند. هر چه میزان آنتوسیانین (عامل رنگ بنفش یا سیاه مویز)‌ بیشتر باشد، قدرت مویز در جلوگیری از آلزایمر بیشتر می‌شود.

  • از سوی دیگر این میوه می‌تواند با تولید انرژی در روزهای سرد سال، بدن را گرم و پرانرژی کند.

خواص بی نظیر دیگر مویز را در مقالات درج شده در همین وب سایت یا وب سایت اصلی ما به آدرس :

www.iranherbsupplier.com

یا

www.nutscenter.ir

مطالعه نمائید .

بازرگانی سان رایز با ارائه خدمات اینترنتی و فروش اینترنتی گیاهان داروئی ، فروش اینترنتی خشکبار با سابقه طولانی مدت در بازار ایران و بازار تهران در جهت اعلام منصفانه قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار به قیمت روز را برای شما با کیفیت بالا ، سورت و بسته بندی خوب تامین و تضمین می کند .

قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار

ضمن تضمین کیفیت خوب اقلام گیاهان داروئی مورد مصرف عطاری ها و اقلام خشکباری برای خشکباری های سراسر کشور در جهت تامین و قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار به قیمت روز نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

جهت اطلاع از نحوه و راههای اطلاع از قیمت هر کیلو کشمش مویز بی هسته ازبک در بازار به قیمت روز می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ