مشاوره و سفارش

بادام هندی

از مهم ترین خاصیت های بادام هندی اینکه به علت دارا بودن کلسیم، منیزیم و پتاسیم همراه با مصرف کم سدیم منجر به بهبود سلامت استخوان‌ها می‌شود. این مواد معدنی با محافظت از استخوان در برابر از دست دادن مواد معدنی مرتبط هستند. خاصیت استخوان‌سازی بادام هندی به ذخیره ویتامین K آن‌ها نیز مربوط می‌باشد. مصرف یک‌چهارم فنجان بادوم هندی بیش از ۱۲ درصد نیاز روزان بدن به ویتامین K را تأمین می‌کند.

پسته

خواص پسته؛ پرشمار است، از کاهش فشار خون و قند خون تا کمک به کاهش وزن. اما در این میان خاصیت پسته، برای حفظ بهداشت دهان و سلامت دندان هم جالب توجه است. محققان معتقد هستند که پوست سبز پسته بهترین دارو برای رفع بوی بد دهان است و جویدن آن زخم‌های دهان را التیام می‌بخشد. شما می‌توانید برای تقویت لثه، این پوست را روی لثه بمالید یا بجوید.

انجیر خشک

انجیر خشک حاوی مقدار زیادی از ویتامین C و آهن می باشد و دیگر همه ما می دانیم که هر ماده غذایی که هر دو این مواد مغذی را کنار یک دیگر داشته باشد برای درمان کم خونی در بدن فوق العاده است. بسیاری از اوقات دلیل کم خونی افراد فقر آهن است و آهن انجیر خشک باعث می شود که این مشکل برطرف شود. از طرفی دیگر ویتامین C نیز در اینجا کمک می کند تا بتواند مشکل خون رسانی را نیز در بدن برطرف کند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع خشکبار

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

مدیر مجموعه ما

۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

واحد فروش

تماس بگیرید